SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 06:46
Başkan Mustafa Demir : Tüm gayemiz hizmet etmek Görseli
SİYASET

Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi olarak Samsun için çalıştıklarını ifade ederek, "Tüm gayemiz vatandaşlarımıza hizmet etmek" dedi.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi olarak Spor Bakanlığı ile birlikte İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde yapılacak spor tesisleri alanlarında incelemelerde bulundu. 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Demir, sorunlarını dinleyip tek tek not aldı. Canik, İlkadım ve Atakum ilçelerine yapılması planlanan spor tesisleri alanlarında incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Demir, vatandaşların samimi, sıcak ve içten karşılamalarına ve sohbetlerine teşekkür etti.


Başkan Mustafa Demir, vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

Başkan Mustafa Demir : Altyapıyı bitireceğiz

Bütün gayelerinin vatandaşa hizmet olduğunu dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gördükleri samimiyetin yaptıkları işlerin doğruluğuna en güzel cevap olduğunu ifade etti. Samsun’u geleceğe taşıma adına bir gün bile izin yapmadan sahada çalıştıklarını söyleyen Başkan Demir, 946 mahalledeki tüm yol ihtiyacını 2023 yılına kadar tamamlayacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Ekiplerimiz ilçelerimizde, mahallelerimizde gece-gündüz çalışıyor. Hakkaniyetli davranıp vatandaşlarımızın haklarını koruyup planlama yapıyoruz. Şehrimize dair her hizmet için büyük gayretle ve kararlılıkla çalışıyoruz. Durmuyoruz, üretiyoruz, kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Milletimiz ne istiyorsa ne hizmet bekliyorsa onu hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu ulaşıma kavuşmasında çok önemli adımlar atıyoruz.”


Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, yapılacak tesis alanlarında incelemelerde bulundu.

"Enerjimizi milletten alıyoruz"

Tüm projeleri ve hizmetleri ‘önce insan’ diyerek yaptıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımız önderliğinde çıktığımız bu hizmet yolunda, vatandaşlarımızın daha güzel bir yaşama kavuşması için ulaşım projelerini kentimizin her noktasında hayata geçiriyoruz. Projelerimizi hayata geçirdikçe, altyapı ve üst yapı hizmetlerini tamamlamaya çalıştıkça, vatandaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemeye şahit olmak bizi daha da motive ediyor.

Biz enerjimizi vatandaşımızın memnuniyetinden, güler yüzünden, samimiyetinden ve hayır duasından alıyoruz. Samsun için üretmeye durmadan koşacak, milletimize hizmet için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Mustafa Demir
Vatandaşların samimi ve sıcak sohbetleri ile Başkan Demir, keyif aldı.

"Güvenlerini boşa çıkarmayacağız"

Samsun’u geleceğe hazırladıklarının altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Yatırımlarımızla şehrimizi ulaşım noktasında daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyoruz. Akılcı ve bilimsel bir yaklaşımla bütün projelerimizi hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere duydukları güveni boşa çıkarmamak için yoğun bir tempomuz var. Bizim tüm gayemiz vatandaşlarımıza hizmet etmek, şehrimizi geleceğe taşımak.

Akıllı şehir uygulamalarıyla Samsun’un tümünü dijital olarak yönetir hale geleceğiz. Alo 153 ile yönetimi ile şehrimizi denetleyeceğiz. Ne yapıp yapamadığımızı burası raporlayacak. Herkes görevini hakkaniyetli olarak yapacak. İşini layıkıyla yapmayanları da sistem belirleyip, yaptırım uygulayacak” diye konuştu.

Yorum Yap