• Samsun
  • Son Güncelleme 07:02
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan Büyükşehir’in hizmetlerine övgü Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Başkan Demir’in sunumunun ardından, belediyenin yürüttüğü yatırım ve projelerle ilgili tebriklerini dile getirip, desteklerinin devam edeceğini söyledi.


AK Parti Teşkilat Buluşması programına katılmak üzere kente gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, valilik ziyaretinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Demir tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, proje ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in sunumu sırasında sık sık notlar alarak, “Tebrik ediyorum” diyen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Bunlar çok güzel ve önemli projeler. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da Samsun’a ayrı bir önem veriyor. Desteklerimizle her zaman yanınızdayız” dedi.


Atakum İlçesi’nde yapımı devam eden Türkiye’nin en büyüklerinden birisi olacak kütüphane projesine de ayrı bir önem veren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, projenin maketini ise dikkatle inceledi. Saathane Projesi’nin de çok önemli bir dönüşüm olduğuna vurgu yaparak, Türkiye’nin ilk lityum pilli hızlı şarj özelliğine sahip elektrikli otobüsler ile akıllı trafik güvenliği projesinin de örnek bir çalışma olduğuna vurgu yaptı.  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Başkan Demir’in hediye takdiminin ardından  AK Parti Teşkilat Buluşması programına katılmak üzere belediyeden ayrıldı.Ziyarette Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve protokol üyeleri eşlik etti.

  

0 Yorum

Yorum Yap