• Samsun
  • Son Güncelleme 13:26
Şehit aileleri için özel etkinlik Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmaları büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Şehit ve Gazi Aile Birimi tarafından ‘Şehit Aileleri ile Kuran-ı Kerim ve Dua Programı’ gerçekleştirildi.


Kentin dört bir yanında dev bütçeli yatırımları hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi aynı tempo ile kentte sosyal belediyecilik alanında birçok çalışmayı gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte bulunan şehit aileleri ve gaziler ve gazi aileleri için her çalışma büyük bir özen ve hassasiyetle yapılıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Kadın Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne  bağlı Şehit ve Gazi Aile Birimi tarafından bu kapsamda ‘Şehit Aileleri ile Kuran-ı Kerim ve Dua Programı’ düzenlendi. Sadi Tekkesi Ve Kuva-i Milliye Ruhu Müzesi’nde gerçekleştirilen programda Kuran-ı Kerim tilaveti okunup dua edildi.

Yapılan programla ilgili bilgi veren Kadın Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürü Bekir Söylemez, “Büyükşehir Belediyemiz Şehit, Gazi ve Aile Birimi olarak bugün şehit ve gazilerimizin aileleriyle bir araya geldik. Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrasında hep birlikte dua ettik. Bu etkinliklerimiz zaman zaman devam ediyor ve bundan sonra da devam edecek. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman şehit ailelerimizin, gazi ve gazilerimizin ailelerinin yanındayız, yanlarında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

0 Yorum

Yorum Yap