• Samsun
  • Son Güncelleme 11:27
Samimiyetle ve hakkaniyetle çalışıyoruz Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin her noktasına hakkaniyetli bir şekilde hizmet götürdüklerini ifade etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde devam yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yolların kalitesini artırdıklarını ve her ilçeye her mahalleye bulundukları bölgenin koşullarına göre, sathi kaplama, asfalt ve beton yollar yaptıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Demir, nitelikli ve iyi bir yönetim kadrosu ile hakkaniyet merkezli, gayretli ve zaman gözetmeksizin çalıştıklarını ifade etti.

Mustafa Demir

Vatandaşına saygı ve sevgi duyan bir belediye olduklarını dile getiren Başkan Demir, “Her anlamda güçlü bir kadroya sahibiz. Samimiyetle, hakkaniyetle ve gayretle çalışıyoruz. Rabbim de bereketini veriyor. Hakkaniyetli yönetim sayesinde 17 ilçemizin tamamında çok güzel hizmetler yapıyoruz” diye konuştu.

“Bu şehrin insanları için dertliyiz” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şöyle devam etti:

“Önceliğimiz insan. İnsan odaklı yatırımlara değer veriyoruz. Bu kapsamda Samsun’un altyapı problemlerini tek tek çözüyoruz. Ulaşılmayan mahalle bırakmadık. Yolların konforunu ve kalitesini artırıyoruz. Bunun için çok yoğun bir çaba içerisindeyiz.

Yaptığımız çalışmalarla altyapıyı tamamlarken ilçelerimize görsel bir güzellik de kazandırıyoruz. Tüm bunları da kendi ekiplerimizle ve kendi ürettiğimiz malzemelerle hayata geçiriyoruz. Bu çok önemli. Bu sayede verimliliğimizi de artıyoruz.”

Yorum Yap