• Samsun
  • Son Güncelleme 06:46
Büyükşehir’den İlkadım’da yoğun asfalt mesaisi Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, cadde ve bulvarlarda asfalt yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler, İlkadım ilçesi Gebi Caddesi’ndeki yenileme çalışmasını hızla tamamlayıp hizmete sundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin kırsal bölgelerindeki mahallelerin yol sorunun bir bir çözerken bir yandan da kent merkezinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Alt ve üstyapı yatırımlarıyla Samsun’da yolların ulaşım konforunu artıran Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede hizmet gitmeyen yer bırakmıyor. Kırsal bölgelerde yer alan mahallelerin yol sorunları tek tek çözen Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da kent merkezinde yol yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından İlkadım ilçesi Gebi Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmaları hızla gerçekleştirildi. Yenileme çalışmasıyla caddede ulaşım konforu artırıldı.
 


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir


‘DÖRT BİR YANDA ÇALIŞMA SÜRÜYOR’
Samsun’un her noktasında alt ve üstyapı ihtiyaçlarının giderilmesi için ekiplerin gayret ve özveri ile çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin kırsal bölgelerindeki mahallelerin yol sorunun bir bir çözerken bir yandan da kent merkezinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz.

Yaptığımız asfalt yenileme çalışmalarıyla yollarımızda ulaşım konforunu artırıyoruz. Kentimizin dört bir yanında yol yapım çalışmalarımız hızla sürüyor. ‘Yol ve su ile ilgili sorun yaşayan mahalle kalmayacak’ hedefimize hızla ilerliyoruz, planlamalarımızın çok ilerisinde bir performansla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.


 

0 Yorum

Yorum Yap