• Samsun
  • Son Güncelleme 15:53
Başkan Demir: Nefes aldıran projelere devam Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentte sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Samsun’a önemli projeleri ve hizmetleri kazandırmaya, şehre nefes aldırmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Çalışmaya, üretmeye hız kesmeden devam ediyoruz, edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hafta sonu mesaisinde yapılan yatırımları ve projeleri yerinde inceleyerek geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Atakum ilçesi’nden Tekkeköy ilçesi’ne kadar olan güzergahta bulunan Kütüphane, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi, Belediye Hamamı, Sümbül Konağı, İlkadım Spor Merkezi, Tekkeköy Kilit Bordür Fabrikası ve Tekkeköy İlçesi Köprübaşı Grup Yolu’nda incelemelerde bulunan Başkan Demir, vatandaşlarla da bir araya gelerek çalışmalar hakkında fikir alışverişi yaptı.

 Görseli SASKİ kanal görüntüleme sistemini yeniledi

ÜRETMEYE HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

Samsun’a nefes aldıracak projelerin durmaksızın devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Her alanda kentimizi geleceğe, gelecek nesillere en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz.

Çağın gereklerine uygun, ihtiyaçları tespit ederek insan odaklı projelerimiz dün olduğu gibi bugün de yarın da devam edecek. Sürekli sahadayız.

Vatandaşlarımızla beraberiz. Onlardan aldığımız geri dönüşler, yüzlerinde gördüğümüz mutluluk bizi ziyadesiyle memnun ediyor.

Mahalle mahalle, sokak sokak, ilçe ilçe geziyoruz. Varsa bir eksiğimiz onları da tespit edip gereken adımları atıyoruz. Çalışmaya, üretmeye hız kesmeden devam ediyoruz, edeceğiz” ifadelerini kullandı.

0 Yorum

Yorum Yap