• Samsun
  • Son Güncelleme 18:35
Başkan Demir Koltuğunu Gerzeli’ Ye Devretti Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Başkan Demir Koltuğunu Gerzeli’ Ye Devretti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Başkanlık Koltuğunu 10 Yaşındaki Berensu Gerzeli’ye Bıraktı. Makamdan Yol Yapım Bakım Ve Onarım Dairesi Başkanı Ahmet Bayır’ı Telefonla Arayan Berensu Gerzeli, Zemininin İyileştirilmesi İçin Okul Bahçesinin Yapılması Talimatını Verdi.

Karadeniz İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri Berensu Gerzeli, Egemen Esen Ve Rüya Tufan, Öğretmenleri Mehmet Ali Yaman İle Birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i Ziyaret Etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Başkan Demir, Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı. Makam Koltuğuna Oturan Öğrencilerden Berensu Gerzeli, İlk İş Olarak Yol Yapım Bakım Ve Onarım Dairesi Başkanı Ahmet Bayır’ı Telefonla Aradı.

Makamı Devralan Gerzeli Daire Başkanına “Okul Bahçemizin Zemini Çok Kötü. Acilen Asfaltlanmasını Rica Ediyorum. Bir De Sıfır Atık Projesi Kapsamında Okul Bahçelerimizin Uygun Yerlerine Sıfır Atık Konteynırlarının Konulmasını İstiyorum” Dedi. Daire Başkanı Ahmet Bayır Da “Hemen Gereğini Yapıyoruz Başkanım” Diyerek Cevap Verdi.

Öğrencilerle Yakından İlgilenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Bu Koltuklara Vakti Geldiğinde Sizler Oturacaksınız. Devletimizi, Medeniyetimizi, Bayrağımızı Daha Yükseklere Taşıyacaksınız. Sizleri Seviyoruz. Sizler Bizim Geleceğimizsiniz” Diye Konuştu. Başkan Demir, Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Verdi.

 

Yorum Yap