SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 03:21
Akif Çağatay Kılıç: Hepimizin ortak noktası Samsun Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı-Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç, memleketi Samsun’da çeşitli temaslarda bulundu.

Memleketi Samsun’a gelen Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı-Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç,  bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Başkan Demir, kentte yapılan çalışmalar ve devam eden projelerle ilgili Kılıç'a bilgi verdi.

Kılıç, SAMÜ’yü ziyaret ederek burada atölyeleri, laboratuvarları, öğrenci merkezi ve Teknopark’ı gezerek yetkililerden bilgi aldı. Kılıç, Samsun Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek makamında görüştü.
Akif Çağatay Kılıç, görüşmelerinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hepimizin ortak noktası ‘Samsunumuz’ için neler yapabileceğimizin istişaresinde bulunduk. Yıllara dayanan hukukumuz, bizleri aynı masanın etrafında yeniden bir araya getirdi. Ülkemiz ve memleketimiz için her zaman aynı güç ve inançla çalışacağız” dedi. Kılıç, gazeteciler ile buluşmasının ardından Avrupa şampiyonu olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu milli güreşçi Alperen Berber’i tebrik etti.

0 Yorum

Yorum Yap