SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 10:03
Adnan Menderes Bulvarı’nda yenileme çalışmaları sürüyor Görseli
SAMSUN

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Samsun Büyükşehir Belediyesi taşıt ve yaya ulaşımında güvenliği ve konforu sağlamak amacıyla yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler tarafından 9 kilometrelik Atakum - Adnan Menderes Bulvarı'nın 7,5 kilometrelik kısmında küp taşlarıyla yapılan onarımlar tamamlandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Samsun'un turizm potansiyelini artırmak adına önemli bir role sahip olan Adnan Menderes Bulvarı'nda yürütülen bakım ve onarım çalışmaları, 17 Nisan tarihinde başlamış olup aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Taşıt ve yaya ulaşımında güvenliği ve konforu sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, ilk etapta 9 kilometrelik Atakum - Adnan Menderes Bulvarı'nın 7,5 kilometrelik kısmında küp taşlarıyla yapılan onarımlar tamamlandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından yol boyunca sürdürülen çalışmaların bir parçası olarak, yaya güvenliği açısından önem arz eden yürüyüş bandında da plak taşları ve betonların bakım onarımları devam ediyor. Bu kapsamda, yürütülen çalışmaların yakın zamanda tamamlanması planlanıyor.

 

0 Yorum

Yorum Yap