• Samsun
  • Son Güncelleme 06:44
Şehit Uzman Çavuş Şeker son yolculuğuna uğurlandı Görseli
GÜNDEM

Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Yıldırım Harekatı’nda şehit düşen Samsunlu Piyade Uzman Çavuş Samet Şeker (25), Bafra ilçesinde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Yıldırım Harekatı'nda el yapımı patlayıcıya basarak yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Samet Şeker için memleketi Bafra ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.

 Görseli Şehit Samet Şeker’in Türk bayrağına sarılı naaşı Samsun'da
Kuzey Irak’ta devam eden Pençe Yıldırım Harekatı'nda şehit olan Piyade Uman Çavuş Samet Şeker’in (25) naaşı Samsun'a getirildi.

Asri Mezarlık'ta gerçekleştirilen törene şehit annesi Münevver Şeker, şehit babası Nurettin Şeker, şehidin nişanlısı Edanur Dursun, yakınları ile Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Törende şehit annesi Münevver Şeker "Ağlama' dedin oğlum ama dayanamadım" diyerek göz yaşı döktü. Kılınan cenaze namazının ardından Şehit Uzman Çavuş Şeker’in cenazesi Bafra Asri Mezarlık’taki şehitlikte toprağa verildi.

Yorum Yap