SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 17:14
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ın Anneler Günü mesajı Görseli
GÜNDEM

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de annelerimizi onurlandırdığımız özel bir günü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Annelerimiz, sevgi dolu yürekleri, fedakarlıkları ve sabırlarıyla hayatımızın en değerli varlıklarıdır.

Anneler, ilk öğretmen olarak güçlü bireylerin yetişmesine öncülük ederken, aynı zamanda güçlü toplumların temelini oluştururlar. Onlar, bize sevgiyle bakmanın, desteğin ve rehberliğin ne demek olduğunu öğreten ilk kişilerdir. Onların sevgisi ve öğretileri, bizleri güçlü kılar ve hayatımızın her alanında bize ilham verir.

Annelerimizin mutluluğunu artırmak için geçmişte olduğu gibi gelecekte de azimle çalışmaya devam edeceğiz, onlarla ilgili her alanda daha fazla çaba sarf edeceğiz.

Bu vesilesiyle, tüm annelerimize sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Başta sevgili annem olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, yaşamlarında mutluluk, sağlık ve başarılar diliyorum. Bu anlamlı günde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, vatanımız için canlarını gözleri kırpmadan feda eden şehitlerimizin elleri öpülesi annelerine de minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

0 Yorum

Yorum Yap