SON DAKİKA HABERLERİ
  • Samsun
  • Son Güncelleme 21:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan uyardı : Çok ağır cezalar sizleri bulabilir Görseli
GÜNDEM

Gıda fiyatlarındaki artışlar konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşın ezilmesine tahammül edemeyeceklerini söyleyerek, "Eğer bu süreci böyle devam ettirecek olursanız çok ağır cezalar sizleri bulabilir" dedi.

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Cuma namazını kılmak için Üsküdar’daki Hz. Ali Camii’ne gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cami çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kovid-19 mutasyonlarına dair, "Mutasyonla ilgili bazı olumsuz gelişmeler var doğru, fakat onu da inşallah aşacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı. Küçük esnafı yalnız bırakamayacaklarını ve onlara da gerekli desteği verdiklerini vermeye devam edeceklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, gıda fiyatlarındaki artışlar konusunda da vatandaşın ezilmesine tahammül edemeyeceklerini söyleyerek, "Eğer bu süreci böyle devam ettirecek olursanız çok ağır cezalar sizleri bulabilir" diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüşme yaptıkları görüşmeye dair, "Müşterek neler yapabiliriz bu konuda ben de bir arkadaşımızı görevlendirerek, Elon Musk ile sürekli irtibat halinde olacaklar" dedi."
"Hayvan Hakları Yasası her an Meclis'e gelebilir"
Erdoğan, Hayvan Hakları Yasasının her an Meclis'e gelebileceğini söyledi.

Yorum Yap