• Samsun
  • Son Güncelleme 21:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En küçük mağduriyete izin vermeyecek ailelerimize sahip çıkacağız Görseli
GÜNDEM

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, maden ocağında meydana gelen patlamayla ilgili "Kaybettiğimiz madenci kardeşlerimizin aileleri, evlatları emanetlerimizdir. Adli makamlarımız canımızı, ciğerimizi yakan bu elim hadiseyi tüm boyutlarıyla soruşturacak" dedi.
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğüne bağlı maden ocağında meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Bartın'ımızda meydana gelen maden kazası sonrası derhal başlatılan çalışmalar birçok kuruluşumuzun ve sahadaki bakanlarımızın katılımıyla, aralıksız şekilde sürmektedir. Kaybettiğimiz madenci kardeşlerimizin aileleri, evlatları emanetlerimizdir.

Can kayıplarını telafi edemesek de, vefat eden kardeşlerimizi geri getiremesek de en küçük mağduriyete dahi izin vermeyecek, ailelerimize sahip çıkacağız. Adli makamlarımız canımızı, ciğerimizi yakan bu elim hadiseyi tüm boyutlarıyla soruşturacak, en ufak bir ihmali dahi karşılıksız bırakmayacaktır. Ben de birazdan Bartın’a doğru yola çıkacak ve tüm çalışmalara yerinde vaziyet edeceğim."

0 Yorum

Yorum Yap