• Samsun
  • Son Güncelleme 14:05
Beklenen İndirim Bugün Başladı Görseli
EKONOMİ

Bu gönderiyi paylaşabilirsiniz!

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim kataloğu yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan marketlerdeki fahiş fiyatlara karşı Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30-40 üründe indirim yapılacağını duyurmuştu. Başta et, süt, un ve ayçiçek yağı olmak üzere pek çok üründe indirim 15 Ağustos Pazartesi günü itibariyle başladı. İşte, Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünleri hakkında merak edilenler...

Tarım Kredi Market İndirimli Ürünler

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar olacak:

“Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi”

Et Ürünlerindeki İndirimler Ayrıca Duyurulacak

Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ivedilikle, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının ardından paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak. Et ürünlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıca yapılacak.

İndirimli Ürünler 1400 Noktada Vatandaşla Buluşacak

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 1400’e yakın hizmet noktasında üreticilerin yerli ve doğal ürünlerini en iyi şartlarda tüketicilerle buluşturuyor. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri hem üreticilerin hem de tüketicilerin beklentilerini karşılarken, ülke ekonomisine ve vatandaşların bütçesine katkı sağlama bilinciyle hareket ediyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkân ve fırsatları kullanılarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

Cep Marketlerde De Satışa Sunulacak!

Yıl sonuna kadar 2 bine çıkması beklenilen Tarım Kooperatif marketlerin 1.400'e yakın hizmet noktası bulunuyor. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, daha fazla vatandaşa ulaşmak için illerdeki kooperatif depolarında da cep marketler aracılığıyla ucuz gıda satacaklarını açıkladı.

 

 

Yorum Yap